הדברת מכרסמים

המכרסמים הם יונקים צמחוניים שמאופיינים בשיניהם הארוכות שמתחזקות ומתארכות עם הזמן המשמשות גם לחפירה ולא רק לאכילה. למכרסמים חוש ראייה חלש אבל הם פוצו בחוש טעם מפותח, מה שעושה את טכניקת הדברת מכרסמים בעיתיים הודות לכימיקלים שקיימים ברעלים אשר דוחים אותם מלהמשיך לאכול .

המכרסמים גורמים הרבה נזקים לאדם, אחד מהם הוא בענף החקלאות. המכרסמים רואים בשדות החקלאות של האדם כגן עדן של מזון. הנזק השני שגורמים המכרסמים הוא המחלות והטפילים שהם מביאים איתם. 

 לבסוף הנזק שהופך את שהותם לבלתי נסבלת הוא כרסום רהיטים וכל עבודה אשר עשויים מעץ וגרוע מכך לחרסם דרך קירות ומבנים ליצור לעצמם מחילות. הדבר האחרון שנרצה הוא שמכרסם יהיה דייר קבוע בבית שלנו.

משפחת העכבריים, שעימה נמנים העכבר והחולדה, היא הגדולה במשפחות של סדרת המכרסמים ושל היונקים כולם ויש בה כ-80 סוגים וקרוב ל-400 מינים, הנפוצים ברוב חלקי העולם דברים המשפיעים על הדברת עכברים. עכבר הקציר החי באירופה הוא הקטן במשפחה, ומשקלו 5 גרמים בלבד , מין חולדה החיה בפיליפינים היא הגדולה בבני המשפחה ומשקלה מגיע ל-1.5 קילוגרם . 

אחת הדרכים להדברת עכברים היא דרך המזון, מזונם של העכברים מגוון: זרעים, פרות ושאר חלקי צמחים, אך גם חרקים, שלשולים וחלזונות יבשה. עכברים החיים בסביבת האדם אוכלים ממזונותיו ומסבים לו נזקים קשים: הם מזהמים מצרכי מזון בבתים ופוגעים בתבואה שבאסמים ובירקות הגדלים בשדה ולכן הדברה נגד עכברים היא דבר כה מבוקש .

מכרסמים

ישנם שלושה זנים עיקריים הנפוצים בארצנו:

ישנן מספר שיטות של הדברת חולדות:

*  פיזור רעלים במקומות שבהם מסתתרות החולדות כגון ביובים, ארונות חשמל וכד' – בתוך תיבות האכלה המיועדות למכרסמים(חשוב שיעשה ע"י מומחה כדי שלא לסכן בני אדם)

* פיתיונות מורעלים.

*  מלכודות קפיץ.

*  מלכודות דבק.

חברת רשת הדברה נותנת פתרונות הדברה חכמים ויעילים לכל סוגי המזיקים והחרקים. משרדי החברה ממוקמים בראשון לציון , אך החברה נותנת שירות בכל אזור המרכז, השרון , ירושלים והסביבה , אזור השפלה והדרום ..
לחברת רשת הדברה נסיון וידע בטיפול במזיקים בבתים פרטיים, רבי קומות, משרדים ומסעדות. אנו מתמחים בפתרונות הדברה חכמים, שיעזרו לכם להיות שקטים לטווח ארוך!