הדברת פרעושים

הדברת פרעושים היא ממש חובה בכל בית בו נמצאות חיות מחמד.

הפרעושים הנם חרקים קטנים, שאין להם כנפיים אך יש להם רגליים שמאפשרות להם "קפיצה לגובה" עד לגובה של כ-20 ס"מ! הפרעושים הנם חרקים מוצצי דם, והם עוקצים, מעבירים מחלות ויכולים לגרום לאלרגיות. הם נמצאים על חיות מחמד, על חתולי רחוב, על חולדות, וגם על יונקים גדולים יותר כגון תנים. חודשי הקיץ ועונת ההמלטה אצל חתולים היא הזמן הכי שכיח להמצאות פרעושים בבית.

הדברת פרעושים יעילה תעשה במספר שלבים

 כדי לטפל בכל בפרעושים הבוגרים, אך גם בביצים, בזחלים ובגלמים שהם יותר עמידים בפני חומרי ההדברה.

לפני שמזמינים ריסוס לפרעושים, יש לבצע כהכנה מראש את הפעולות הבאות:

לנקות את אזור המחיה של חיות המחמד בצורה יסודית.

  • לשטוף את רצפת הבית, ובפרט לשאוב את הספות, שטיחים, מיטות ומזרנים (ולהקפיד להיפטר משקית האבק) – פעולה זו מכוונת כלפי כל שלבי המזיק כדי שלא יתפתחו עוד לאחר ההדברה.
  • לטפל בחיית המחמד בטיפול וטרינרי מניעתי (המיועד לטיפול בחיות ולא בבית!).

לאחר מכן, מגיע השלב של הדברת פרעושים ע"י חומרי הדברה. לפרעושים עמידות גבוהה יחסית לחומרים הקיימים כיום, לכן ישנה סבירות לצורך בטיפול חוזר. כמו כן, ההדברה תיעשה ע"י שימוש בשני סוגי חומרים שונים (לטפל בבוגרים וגם בביצים) כדי לפתור את הבעיה באופן מוחלט. יש לשים לב שצריך להזמין הדברה ייעודית לפרעושים כי הדברה כללית אינה מספקת לטיפול בבעיה.

הוא נפוץ יותר בעסקים ובתעשיית המזון. סוג זה קטן יותר, באורך של  עד 1.5 ס"מ, וצבעו חום בהיר. זן זה של תיקנים מאוד אוהב מקומות חמים ואפשר למצוא אותם מאחורי תנור האפייה, המיקרו, מנוע המקרר, ובכלל מנועים של כל מכשירי החשמל הנמצאים במטבח. סוג זה יכול להיכנס לבית דרך מזון נגוע או מכשירים נגועים. לתיקן הקטן הזה יש יכולת הישרדות מדהימה, ולכן חייבים לטפל בו בהדברה מיוחדת אחרת הוא יתרבה במהירות עצומה ויהיה צורך במספר הדברות.

חברת רשת הדברה נותנת פתרונות הדברה חכמים ויעילים לכל סוגי המזיקים והחרקים. משרדי החברה ממוקמים בראשון לציון , אך החברה נותנת שירות בכל אזור המרכז, השרון , ירושלים והסביבה , אזור השפלה והדרום ..
לחברת רשת הדברה נסיון וידע בטיפול במזיקים בבתים פרטיים, רבי קומות, משרדים ומסעדות. אנו מתמחים בפתרונות הדברה חכמים, שיעזרו לכם להיות שקטים לטווח ארוך!