הדברת פשפשים

הדברת פשפשים עם חברת הדברה מומחית

מטרד הפשפשים הינו מטרד המציק יותר ממה שהוא מסוכן, אך המחשבה לבדה שישנם חרקים זעירים מוצצי דם שמסתערים וניזונים מאיתנו בשנתנו מספיקה כדי שנבחר לחסל את המטרד, ואיתו את הגירודים שהוא גורם והפגיעה בתחושת הביתיות. הדברת פשפשים אינה קלה ומצריכה לרוב מספר ביקורי המדביר, הסיבה לכך נעוצה ביכולתם של הפשפשים למצוא חרכים זעירים ולהסתתר בהם במקומות מגוונים בבית, ושם יש קושי לחומרי ההדברה להגיע ולהשמיד אותם. לכן ההדברה שלהם מצריכה שילוב של מספר שיטות כדי להגיע לכל הפשפשים המתחבאים. יחד עם זאת הדברה מקצועית וייעודית של פישפשים יכולה להבטיח לכם שמקסימום לאחר כמה מפגשים ולעיתים אפילו אחד, תוכלו להשיב לעצמכם את הרגשת הנוחות בבית, ולהפרד לתמיד מהמטרד

כיצד הפשפשים מגיעים לביתנו ?

בארצות הברית ובארצות הטרופיות הפשפשים הם בגדר מכת מדינה, רבע מחדרי המלונות בארצות הברית נגועים במטרד, וקצב ההתרבות המהיר של הפישפשים הופך אותם לבעיה שקשה לגבור עליה. 

יחד עם זאת שימוש באמצעים יעודיים שנועדו לחשוף את המצאותם, מקומות הביות שלהם בבית, ושימוש ברעלים פירתרואידים בריכוז מדויק מחסל את הפשפשים הבוגרים, הנקבות האחריות על הטלת הביצים, הנימפות (התינוקות של הפשפשים) והביצים שמאיימות לבקוע ולהביא דורות חדשים של מטרידים זעירים.

לישראל הפשפשים "עשו עליה" במזוודות תיירים שביקרו בארצות הברית ודרום אמריקה, ומזג האוויר הישראלי החם מעניק להם תנאי מחיה נוחים להתרבות.

הדברת פשפשים עושה שימוש בפנס בעל אור עוצמתי שמאתר את בתי הגידול שלהם באיזורים שונים בבית, ובעיקר בקירבה למיטות שהן אתרי התזונה העיקרים שלהם בזמן שאנו ישנים, ואז ריסוס קפדני של רעלים ברמת ריכוז לא גבוהה, שאפקטיבים מספיק להשמיד את המטרד אך לא לפגוע בבני הבית האחרים.

בתום כול ריסוס רצוי להמתין שעות אחדות בטרם שבים אל הבית על מנת להפיג את השפעת חומרי ההדברה

טיפול מונע

לצד הדברת פשפשים של חברת ההדברה המקצועית, מומלץ גם לבצע טיפול עצמי כמו כיבוס מלא של הבגדים והמצעים בבית. מדביר מקצועי ייתן לכם תכנית עבודה מפורטת בה יהיו מוגדרים גם תכנית העבודה של המדביר וגם מספר דברים שאותם תצטרכו לבצע בעצמכם כהכנה וכהשלמה לעבודת המדביר. חשוב לדעת שנגע היצורים המטרידים אינו מהווה סכנה בריאותית ממשית ברוב המקרים, אך יכולה להתפתח תגובה אלרגנית בהמשך אם לא מטפלים בתופעה, ושבהחלט ניתן לשים למטרד סוף מלא באמצעות טיפול הדברה מקצועי ויסודי .